[Obrázek loga společnosti] 

Domů Obsah Odkazy

PROPAN-BUTAN výměna
AKCE a VÝPRODEJE Střešní krytiny Hutní materiály Plechy, Svitky Okapové systémy Klempířské prvky polykarbonátové tab. tepelné izolace Dveře a zárubně Stavební materíál Ploty a pletiva PROPAN-BUTAN výměnaHYDROSEAL je tekutá vodou ředitelná asfalto-bentonitová hydroizolační hmota s obsahem modifikovaných syntetických vláken, které vytvářejí zpevňující nosnou vložku. Nanesením této hmoty na podklad (stěrkováním) se po jejím vyschnutí vytvoří hydroizolační povlak, který dokonale nahrazuje bežně používané asfaltové pásy.

HYDROSEAL má vyjimečné technicko-fyzikální vlastnosti; přilnavost k podkladu, pevnost v tahu, pružnost, vodotěsnost, odolnost proti mrazu, odolnost proti stárnutí ve vodě a teple. Při aplikaci vytváří jednolitou hmotu bez nebezpečí nedokonalých spojů. Při postupném nanášení více vrstev dojde k jejich dokonale homogennímu spojení. Hmota je nehořlavá a nešíří plamen po povrchu.

HYDROSEAL je stěrková kašovitá hmota, která nestéká ze svislých stěn a je možno ji natahovat s úspěchem i na strop (hydroizolace septiků, vnitřních vodních zásobníků a pod.) – zde není nutno ji nadále překrývat následnými nátěry a může být trvale zatížena vodou. Hydroseal NENÍ mastný, netvoří se v takto izolovaných zásobnících vody mastná kola, což ocení hlavně majitelé zahradních jezírek, zahrádkáři, ev. zemědělci, využívající např. dešťovou vodu.

HYDROSEAL lze použít jako finální hydroizolační vrstvu přímo pod dlažbu (např. terasy, balkony, střechy, sprchové kouty, bazény apod.) a dlažbu lze lepit vhodnými flexibilními lepidly přímo na HYDROSEAL.

Na HYDROSEAL lze rovnou štukovat ev. přemalovat jej klasickými malířskými barvami (např. dodatečné izolace sklepních prostor proti zemní vlhkosti, ajn.).

V interiérech, při izolacích koupelen, se HYDROSEAL snadno aplikuje i v uzavřených prostorech (nevylučuje žádné těkavé látky, nevzniká nebezpečí poškození plastových rozvodů vody, kanalizace ajn.

Příklady použití: izolace podzemních základů staveb - bezešvé ochranné povlaky svislých a vodorovných konstrukcí - izolace rovných střech - izolace mezi betonovým základem a nosnou zdí - oprava zestárlých krytin - lepení obkladů a dlažeb přímo na HYDROSEAL - lepení pěnového polystyrenu... Podklad může tvořit beton, cihla, porobeton, dřevo, kovové prvky, plech, asfaltové povlakové krytiny, tepelně izolační hmoty (např. tvrzený polystyren nebo stříkané PUR pěny) apod. Zatuhlá vrstva hydroizolační hmoty nestéká ani při vysokých teplotách.

Mezi klady HYDROSEALU patří také nízká cena oproti ostatním hydroizolačním stěrkovým materiálům.Zprávu elektronické pošty s dotazy nebo komentářem k tomuto webovému serveru zašlete na adresu strechy.zamberk@tiscali.cz.