[Obrázek loga společnosti] 

Domů Nahoru Obsah Odkazy

komínové systémy
betonové zdivo stavební hmoty Stropní systémy komínové systémy Dlažby zámkové, betonové Obklady, Dlažby Teraso dlažby Sádrokarton desky

 

Nabízíme všechny tipy dostupných komínů na našem trhu, převážně však komíny tvořené šamotovými vložkami nebo nerezové. Všechny díly komínů je možno u nás zakoupit jednotlivě, nebo jako celou sestavu. Komíny je možno odebrat většinou ihned z našeho skladu. Převážně držíme skladem komíny s šamotovou vložkou o průměru 16cm a 20cm

Nerezový systém se používá pro sanace a vložkování komínů v provedení společných i samostatných kouřovodů. K dispozici je kompletní sortiment kolen, redukcí a nástavců pro snadné vytváření komínů a kouřovodů.
eko-100 dekorace
eko-universal dekorace

eko-universal dekorace
     NADSTŘEŠNÍ TVÁRNICE
 
Elegantní a jednoduché řešení nadstřešní části komínu je použití prefabrikované nadstřešní tvárnice ve tvaru a vzhledu vyzděného cihlového komínu. Jednoduše se jimi nahradí klasické betonové zdící komínové tvárnice. Vrchní část se osadí krycí deskou, případně nerezovou stříškou. Povrchová úprava nadstřešních tvárnic je provedena speciálním nátěrem s řízeným vypálem. Dostupná je tmavě červená ale i hnědá. U nadstřešní části komínu je potřeba aplikovat armování do otvorů v rozích tvárnice.


Technické řešení odvětracího průduchu
v současné době máme dvě varianty řešení zakrytí odvětracího průduchu:

 

eko-universal dekorace    1. Krycí deska KSD 1V a 2V je bez oválného otvoru. Odvětrání průduchu je realizováno nerezovou mřížkou MRI (rozměr 125x270mm). Ceníková cena je stejná jako standardní mřížka bílá.

 

Zprávu elektronické pošty s dotazy nebo komentářem k tomuto webovému serveru zašlete na adresu strechy.zamberk@tiscali.cz.