[Obrázek loga společnosti] 

Domů Nahoru Obsah Odkazy

PVC, polykarbonát...
Cementovláknitá krytiny Vltava Omduline Vlnité plechy Zn, lakované PVC, polykarbonát... Hliníková krytina Střešní okna Sklolaminátové Střešní tašky Asfaltové šindele Plastové krytiny plechové krytiny podstřešní folie Asfaltové lepenky Střešní doplňky

 

POLYKARBONÁTOVÉ DESKY - DUTINKOVÉ

 

 

Polykarbonátové, dutinkové desky ploché (dále PC) jsou skladem vedeny ve standardních rozměrech 1250x6000 mm a 2100x6000 mm v tloušťkách 4.5mm až 30mm. Rozměry delší než 6000mm případně šířky na zakázku je možné řešit formou objednávky po osobní konzultaci. Na trh standardně dodáváme barevné provedení
► transparentní,
► kouřové,
► opálové.

 

PVC desky

Desky PVC jsou dostupné ve dvou provedeních: průhledné zajišťují optimální průchod světla, mléčné (průsvitné) se užívají tam, kde je požadavek difuzně rozptýleného světla. Jsou vyrobené ve stejných rozměrech jako desky Onduline a jsou tedy jednoduchým ekonomickým řešením pro prosvětlení střechy.

Popis materiálu: Vyrobeny z vysoce kvalitních PVC pryskyřic s inkorporovanými inhibitory ultrafialového záření, slučujíc tak mimořádné kvality pokud jde o pevnost a odolnost proti klimatickým vlivům.
Délka: 2 000 mm
Šířka: 950 mm
Váha: 4 kg

 

Zprávu elektronické pošty s dotazy nebo komentářem k tomuto webovému serveru zašlete na adresu strechy.zamberk@tiscali.cz.