[Obrázek loga společnosti] 

Domů Nahoru Obsah Odkazy

Sklolaminátové
Cementovláknitá krytiny Vltava Omduline Vlnité plechy Zn, lakované PVC, polykarbonát... Hliníková krytina Střešní okna Sklolaminátové Střešní tašky Asfaltové šindele Plastové krytiny plechové krytiny podstřešní folie Asfaltové lepenky Střešní doplňky

 

 

Prosvětlovací profily desky jsou dodávány v následujícím barevném provedení:
► Transparentní,
► Opálová,
► Žlutá,
► Zelená

v různých délkách a profilech (vlny, trapézy). Desky jsou standardně dodávány v tloušťce 0.8 a 1mm s povrchovou úpravou MELINEX nebo GELCOAT, která zaručuje dlouholetou stálost světelného prostupu (záruka 10roků).Smluvně zajišťujeme výrobu jakýchkoliv profilů dle katalogu profilů na zakázku.V současnosti dodáváme prosvětlovací profily pro lehké střešní krytiny společnostíROVA-CZECH, RANILLA, VIKAM, SATJAM,KOVOVÉ PROFILY, HAIRONWILLE, VSŽ,CEMBRIT…atd. 

Prosvětlovací profily role jsou maximálně efektivní formou zastřešení, prosvětlení objektů. Široká nabídka formátů výrazně snižuje náklady spojené s překrýváním jednotlivých šablon. Podrobné informace o prosvětlovacích profilech v rolích naleznete zde. Role dodáváme ve výškách po 25cm od 1m až po 4m a v návinech až 30bm, což zaručuje maximální snížení spojů a překrytí.

 

Samonosné oblouky jsou vyráběny ze lehkého sklolaminátu. Rozpon oblouků ( C ) činí 1 až 7.5m, skladebná šířka je vždy 1m. Bezkonkurenční vlastností, která výrazně snižuje náklady je tzv. samonosnost – oblouky nevyžadují klasickou střešní konstrukci (krov, střešní lať). Podrobně informace o kotvení, profilu a jiných detailech naleznete v technickém listu samonosných oblouků.
 
 
Barevné provedení:
► transparentní,
► nebeská modř,
► opál


Všechny sklolaminátové desky mají ochranu MELINEX nebo GELCOAT zaručující dlouhověkost a stálost

Použití:
► zemědělské stavby, krytina větracích štěrbin
► průmyslová výstavba, světlíky
► sportoviště, nástupiště, zastávky, drobné lehké přístřešky
► zastřešení bazénů…

 

Přednosti:
► snadná a rychlá montáž
► zastřešení bez střešní konstrukce až do 7.5m rozponu
► nízká hmotnost

Charakteristika:
 

Lehké sklolaminátové desky a role neprůsvitné jsou určené k zakrytí střešních a obvodových plášťů všech typů objektů. Teplotní stálost, výborné mechanické vlastnosti zaručují dlouhodobou životnost (záruka 10let - desky). Krytina nevyžaduje další údržbu – nátěry. Nabídka skladových položek rolí a desek v různých barevných odstínech uspokojí i náročné zákazníky. Velice často se sklolaminátové desky a role používají v kombinaci s prosvětlovacími profily.
Smluvně zajišťujeme výrobu profilů desek dle katalogu profilů na zakázku. 

Nejnáročnější klientelu určitě uspokojí profilová řada pochůzných krytin ELYONDA. Nejvyšší mechanické a fyzikální vlastnosti, vysoká chemická odolnost umožňující použití v nejagresivnějším prostředí, tloušťka 1.8 až 3mm, dodávky v délkách profilů až 12.5m řadí tuto sklolaminátovou krytinu na vrchol nabídky lehkých střešních krytin. Samozřejmostí je osobní, nezávazná konzultace našich specialistů.

 

Zprávu elektronické pošty s dotazy nebo komentářem k tomuto webovému serveru zašlete na adresu strechy.zamberk@tiscali.cz.